Siyah Mermer Duvar Kaplama Asilliği ile Ön Planda

Siyah Mermer Duvar Kaplama Asilliği ile Ön Planda

 

Birçok ev içerisinde rastlanabilecek manzara, açık renk duvar ve tavan ile uyumlu klasik mobilyalar. Biraz kalıpların dışına çıkıp evinize farklı bir hava katmak istemez misiniz? Asilliğiyle göz dolduran siyah rengi duvarlarınızda yaratacağı farkı gözlerinizle görebilirsiniz.

Duvarları siyahla kaplamanın birçok yolu bulunuyor. Birbirinden farklı yöntemler arasından öne çıkanlardan biri de, siyah mermer ile yapılan duvar kaplamasıdır. Siyahın asil ve çarpıcı duruşunun mermerin zarafetiyle bir araya gelmesi, muhteşem bir ikili oluşturuyor. Siyah mermer duvar kaplama hem iç hem de dış tasarımda kullanmaya elverişli bir yapıya sahip.

İç tasarımda göze çarpan kullanım alanları; banyo, mutfak, wc, dekoratif duvar kaplama gibi seçenekler olarak öne çıkıyor. Dış tasarımda ise bu alanlar; bahçe, bina, sütun, balkon ve balkon etekleri gibi yapının tamamını veya bazı kısımlarına uygulanabilmesi ile biliniyor. Eymer’in kaliteli hizmet anlayışı ve güvencesi ile mimari yapılar, siyah mermer detaylarıyla havasını değiştiriyor.

İç Tasarımda Siyah Mermer Duvar Kaplama

Siyah rengini ev içinde kullanmak ilk duyduğunuzda pek iyi bir fikir gibi gelmeyebilir. Ancak, siyahı doğru tonlamalar ve mobilyalar kullanarak ele edeceğiniz dekorasyon fikrinizi tamamen değiştirebilir. Siyah mermer duvar kaplamanın evinizde yaratacağı modern, güçlü ve asil etkiden fazlasıyla memnun kalabilirsiniz.

Salon veya oturma odası ile aynı ortamda bulunan Amerikan mutfaklı bir eve sahipseniz, mutfak dekorasyonu bir kat daha önem kazanır. Mutfak duvarlarınızı siyah mermerle kaplamayı düşünüyorsanız ve cesaret edemiyorsanız, birkaç yöntemle bu çekincenizi yenebilirsiniz. Siyah mermer eskitme duvarlı mutfağınızda beyaz gibi açık tonlarda mutfak dolapları ve tezgahı tercih ederek, siyahın etkisini yumuşatabilirsiniz.

Aynı şekilde salonunuzda da özel tasarım siyah mermer duvar kaplama ile gelen havayı, açık renk koltuk takımı ve yemek masası ile yumuşatabilirsiniz. Tek bir duvara uygulayacağınız siyah mermeri, diğer duvarlarınıza uygulayacağınız açık renkle birleştirebilirsiniz. Edineceğiniz sonuç beklediğinizden daha güzel olabilir.

Banyo ve wc alanlarında da tek duvar patlatma veya eskitme siyah mermeri tercih edebilirsiniz. Burada önemli nokta tıpkı mutfakta olduğu gibi, alanın büyük ve küçük olmasına göre değişiklik gösterebilir. Küçük bir alanda siyahı kullanmak isterseniz, ışık alma alanına dikkat etmeli veya açık renklerle ortamın rengini nötrlemelisiniz. Siyah mermeri duvarlarda dekoratif bir detay olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Küçük olsa da etkileyici bir sonuç elde edebilirsiniz.

siyah-mermer-patlatma-6

Dış Cephelerde Siyah Mermer Duvar Kaplama

Siyah duvar kaplamanın iç tasarıma kattığı asil ve hoş görünümün benzeri dış kaplamada da elde edebilirsiniz. Mermerin hava koşullarına dayanıklı olması ve temiz kullanılabilmesinden dolayı dış mekan tasarımlarında doğru seçimlerden biridir. İç tasarımda siyahın yaratacağı havayı nötrlemeye ihtiyacınız kalmaz. Siyah mermer duvar kaplama dış cephede bütün olarak tercih edebileceği gibi, dekoratif olarak da kullanılabilir.

Dış mekanının büyük kısmında uygulamak yerine, belli bölümlerinde de uygulamayı tercih edebilirsiniz. Mekanın dış cephesinin yanı sıra, bahçe bölümünde siyah mermer mozaik duvar kaplama seçeneklerden sadece biri. Balkon eteklerinde, baca kaplamada siyah mermeri güzel ve hoş bir detay olarak kullanabilirsiniz.

Kolon ve sütun siyah mermer honlu duvar kaplaması da güzel bir detay olarak, hoş bir görünüm sunabilir. Ofis, apartman, villa gibi her binanın dış cephesinde kaplama ya da dekoratif bir detay olarak her türlü kullanıma elverişli olan siyah mermeri tercih edebilirsiniz. Tek başına da diğer renklerle de uyum sağlayabilen bu rengin avantajını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koyu renkli olmasını da birkaç püf noktasıyla rahatlıkla nötrleyebilirsiniz.

Eymer Siyah Mermerle Gelen Asalet

Siyah rengin yarattığı cazibeye kapılıp kullanmaya cesaret edebilenlerdenseniz, pişman olmayacaksınız.  Siyah mermer, hem malzemenin hem de renginden dolayı elverişli bir kullanım sunuyor. İç veya dış tasarımda da kullansanız, bütün veya detay olarak da kullansanız rahat etmenizi sağlayacak. Kaliteli Eymer siyah mermer ürünlerini uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Siyah mermer eskitme, honlu, patlatma, patlatma ve eskitme, özel tasarım, mozaik ürünleri arasından istediğinizi ve ihtiyacınız olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Yılların deneyimiyle gelen kaliteli siyah mermer ürünlerini eymer.com.tr sitesinden inceleyebilir, detaylı bilgi almak isterseniz telefon ve mail üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz. Siyah mermer duvar kaplama ile gelen asil ve güçlü duruşa kapılarınızı açın.

Bir önceki yazımız olan Siyah ve Beyaz Tezatlığının Yarattığı Asalet; Siyah Beyaz Mermer Ürünleri başlıklı makalemizde Eymer ve siyah beyaz mermer hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir