Siyah ve Beyaz Tezatlığının Yarattığı Asalet; Siyah Beyaz Mermer Ürünleri

Siyah ve Beyaz Tezatlığının Yarattığı Asalet; Siyah Beyaz Mermer Ürünleri

Asırlar öncesinden bugüne hala yerini koruyan mermer, ev ve işyeri dekorasyonlarında son yıllarda büyük oranda talep görüyor. Antik çağlarda kullanılan ve o dönemden kalma eserlerde sıklıkla rastlanılan mermer, mimari yapıların iç ve dış tasarımlarında kullanılıyor. Aynı zamanda aksesuarlarda da rastlanabiliyor. Evlerinin ve iş yerlerinin şık ve gösterişli görünmesini isteyen birçok kişi tarafından da tercih ediliyor.

Çoğunlukla eski yapılarda kullanılan mermer, geri dönüş yaparak tekrar kullanmaya başlandı. Farklı renklerde rağbet gören mermer desenlerinde, zıt renklerin oluşturduğu tezatlık dikkat çekici olmayı başarıyor. Özellikle siyah ve beyaz renklerinin bir arada kullanıldığı mermerin dekorasyona katkısı yadsınamaz derecede. Siyahın katı ve çarpıcı yanının beyazın yumuşak ve sadeliği ile bir arada kullanımı, hoş bir sonuç yaratıyor.

Kullanıldığı yeri bir üst noktaya taşımayı başaran siyah beyaz mermer ile evinizin ve işyerinizin havasını değiştirerek güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Siz de 2018 yılının siyah beyaz mermer trendini, Eymer ile hayatınıza katabilirsiniz.

Siyah Beyaz Mermerin İç Tasarımda Kullanımı

Mermer ürünlerini sadece yarattığı hoş havayla değil, temizliği ve kullanışlı oluşuyla da ön plana çıkıyor. Siyah ve beyazın tezat uyumu, kaliteli ve elit bir görünüm sunuyor. Mutfakta ve banyoda kullanımına aşina olduğumuz bu malzemeyi, salonlara taşımak da mümkün.

Ada, Amerikan veya açık mutfak olarak geçen salon veya oturma odasıyla aynı yaşam alanında bulunan mutfaklarda bu güzel detaya yer vermek oldukça cazip bir seçenek. Mutfak tezgahında, yer döşemesinde veya duvar döşemesinde rahatlıkla kullanılabilir. Mutfak dolabı ve mobilyalar ile mermerin kullanılmadığı alanların açık renklerde tercih edilerek, bütünlüğün dengelenmesi önemli bir nokta.

Diğer yandan siyah beyaz mermer, salon veya oturma odalarının duvar ve yer döşemelerinde de kullanmaya elverişli bir malzemedir. Duvar ve yer döşemesi olarak kullanımı kulağa farklı gelebilir. Ancak, ev ve iş yeri ortamlarına katacağı hava göz ardı edilmemeli. Banyo lavabolarında ve yer döşemelerinde sıklıkla kullanılan mermeri, küvet bölümünde de tercih edebilirsiniz.

ic-tasarımda-siyah-beyaz-mermer

Dış Tasarımda Siyah Beyaz Mermer

Mekanların iç tasarımının yanı sıra dış mekanlarda kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Ofis, işyeri, restoran, otel gibi yerlerde mermer malzemeye sahip merdiven, dış cephe kaplama kullanmak ideal bir seçimdir. Hava koşullarına dayanıklı olmasının yanında, temizleme açısından kullanışlı oluşu da mermeri cazip kılan avantajlarından. Siyah ve beyaz ile mermerin bir arada oluşu, mekanınıza hoş bir hava katacak.

Villa veya dubleks gibi müstakil evlerde de merdiven, dış cephe ve bahçe için güzel bir seçenek olarak düşünebilirsiniz. Aynı zamanda evinizi dışarıdan da, şık ve zarif bir görüntüye kavuşturmanız mümkün. Barbekü bölümlerine de uygulanabilen siyah beyaz mermer; kaplama, kenarlık, söve, oluk, bordür gibi çok sayıda uygulamaya sahip.

dıs-tasarımda-siyah-beyaz-mermer

Siyah Beyaz Mermer Asaleti Eymer Kalitesiyle

Birkaç yıldır eski ününe kavuşan mermer detayları, 2018 yılının trendleriyle dikkat çekiyor. Dikkat çekici ve asil siyah ile sade ve zarif beyazın buluştuğu mermeri bulunduğunuz mekanda kullanarak baştan yaratabilirsiniz. Siyah beyaz mermer, farklı tasarımlarla bir araya geliyor. Son trend tasarımlardan seçtiğiniz siyah beyaz mermeri uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Siyah beyaz mermer ürünlerini eymer.com.tr adresinden inceleyebilir, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sorularınızı mail ve telefon aracılığıyla iletebilir, merak ettiğiniz mermer ürünü hakkında bilgi alabilirsiniz. Siyah beyaz mermerin gücüne hem iç hem dış tasarımda yer verebilir, istediğiniz alana uygulayabilirsiniz. Dürüst hizmet anlayışı, kaliteli malzeme ve uygun fiyat seçenekleri, Eymer farkıyla sizi bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Mermer Nasıl Temizlenir? Biliyor musunuz? başlıklı makalemizde beyaz mermer nasıl temizlenir ve Eymer hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir