Eymer; Her Yapının Hak Ettiği Değeri Verecek

Eymer; Her Yapının Hak Ettiği Değeri Verecek

Yapılar artık doğal taş ve kaliteli mermerler sayesinde daha gösterişli bir hal almaktadır. Modern mimarinin en büyük gerekliliği olan dış ve iç kaplama ürünleri artık daha estetik ve daha işlevsel şekillerde üretilmektedir. Yapılar sıradan görünümlerde değil, çağın gerekliliklerine uygun şekilde tasarlandığı gibi aynı zamanda yaşamsal alanların kalitesi de yükseltilmekte. Bu başarılı mimari gelişmelerde Türkiye’nin en büyük doğal taş mermer firması olan Eymer’in katkıları ise azımsanmayacak kadar büyük bir pay oluşturmaktadır.

Eymer Mermer Çeşitleri

Alanında uzman yüzlerce personeli, değişik bölgelerde kurulmuş olan üretim tesisleri ve dünya geneline sunulan hizmet ağı ile yapıların tamamen değişmesine ve çağın gerektirdiği koşullara erişmesine katkı sunan Eymer tüm yaşam alanları için yüzey ve duvar kaplama malzemeleri sunmaktadır. Mermer ve türevleri ile birçok farklı tarzda ve estetik görünümde ürünlerin üretilmesini sağlayan Eymer her yapıya özenli şekilde çalışmalar yürütmektedir. Bünyesinde onlarca farklı tarzda yenilikçi ürünleri hem iç piyasaya hem de dış piyasaya sunan Eymer aynı zamanda projelere uygun şekilde üretimler de gerçekleştirmektedir. Tamamen projenin yapısına ve özelliklerine göre oluşturulacak mermer, traverten ve daha birçok farklı kaplama malzemesi yer döşemelerinden duvar kaplamalarına kadar kullanılmakta ve birçok farklı görünüm elde edilebilmektedir.

Sahip Olduğu Unvanı Sonuna Kadar Hak Eden Tek Firma; Eymer

Eyüpoğlu MermerTürkiye’nin en büyük doğal taş mermer firması olan Eymer bu unvanı kendiliğinden almamıştır. Tamamen yapılan çalışmalar ve kaliteli hizmetler sonucunda adını dünyaya duyurmayı başarmış ve katıldığı tüm uluslararası fuarlarda rakiplerini geride bırakarak bu unvanı almaya hak kazanmıştır. Aldığı unvanı ise sonuna kadar hak eden ve bunun da hakkını sonuna kadar veren Eymer gerek üretim kapasitesi ile gerekse de dış ticaret hacmi ile ülkesine en fazla kazanımda bulunan işletmelerden olmaktadır.

Dünyanın dört bir yanına taşınan Eymer kalitesi ve estetiği göstermiştir ki Türkler artık her alanda daha başarılı ve daha işlevsel ürünler ortaya çıkartabilmektedir. Büyük bir Türk markası olarak dünyanın nabzını tutan ve daha on yıllarca bu başarısını devam ettirecek olan Eymer tüm gücünü ve birikimini bu topraklardan almaktadır. Başarısını borçlu olduğu bu topraklara borcunu en iyi şekilde ödeyen Eymer ülkesine hem maddi kazanımlar sağlattığı gibi hem de büyük bir tanınırlık başarısı kazandırmaktadır.

Kaliteli üretim, işlevsel malzeme ve uzun ömürlü uygulama ve uygun fiyat garantisi Eymer’in sunduğu bazı hizmetlerden olmaktadır. Her zaman için yüksek kalite değerleri ile hizmetlerini sunan; Türkiye’nin en büyük taş mermer firması Eymer aynı zamanda en uygun fiyat avantajları ile müşterilerine her açıdan ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Her yaşam alanının iyiye ve güzele ulaşma hakkı vardır. Bu ulaşım ise sadece Eymer farkı ile yaşanacaktır. Sizler de Eymer farkını ve ayrıcalığını yapılarınıza yaşatmak istiyorsanız eymer.com.tr adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Doğal Malzemeler ile Dekorasyonlarda Farklı Tasarımlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir