Siyah Mermerin Asaletini Yaşayın

Siyah Mermerin Asaletini Yaşayın

siyah-mermer-patlatma-6

 

Siyah mermer yapıların hem daha sağlam hem de daha gösterişli bir şekilde görünmesi için tercih edilen başlıca yapı malzemesi olmaktadır. Mermer onlarca çeşit barındıran ve özgün tasarımlar ile de bu çeşitlere yenisi eklenen özel bir taş madeni olmaktadır. Profesyonel işlemler sonrasında yüksek kalite değerleri oluşturan ve son derece de estetik bir görünüm sunan siyah mermer her yapı için uygun özellikler göstermektedir.

Onlarca yıl dayanıklılığını koruyacak ve hiçbir şekilde eskime, yıpranma göstermeyecek olan siyah mermer Eymer kalitesi ve güvencesi ile oluşturulmaktadır. Türkiye’nin dünyada parlayan yıldızı olan Eymer 30 yılı aşkın süresi ile doğal taşları işlemekte ve yapı malzemesi olarak dünyaya sunmaktadır. Üretiminin %75’lik kısmını ihraç eden Türkiye’nin en büyük doğal taş ve mermer fabrikası Eymer güvenli, sağlıklı ve kaliteli yapıların oluşmasına imza atmaktadır.

Hem ülkemizde hem de dünyada hatırı sayılır bir yeri olan Eymer, çalışmalarını her zaman için kaliteli ve estetik görünümlü olmak üzere gerçekleştirmektedir. Üretimden uygulama aşamalarına kadar tüm süreçlerde katkı sağlayan ve her zaman için de en iyiyi arayan Eymer ülke ekonomisine 3 farklı fabrika ile hizmet vermekte ve 332 personeli ile her gün gelişerek dünyada mermer ve doğal taş sektöründe lider firma olduğunu kanıtlamaktadır.

Eymer Sayesinde Her Yapı Saraya Dönüşüyor

Siyah mermer çeşitleri ile birçok farklı görseli üretebilen ve uygulayabilen Eymer özelliklede kendi tasarımları ile göz dolduran ürünler ortaya çıkartmaktadır. %100 oranında müşteri memnuniyeti sağlayan bu tasarımlar aynı zamanda sanatsal bir yaklaşımla üretilmektedir. Her açıdan kusursuz işçiliklerle üretilen siyah mermer çeşitleri;

  • Eskitme siyah mermer
  • Honlu Siyah mermer
  • Siyah mermer patlatma
  • Siyah mermer patlatma ve eskitme
  • Siyah mermer özel tasarım
  • Siyah mermer mozaik
  • Projeler için özel üretilen siyah mermer tasarımları

Görüldüğü üzere Eymer her proje için hızlı, kaliteli ve güvenli siyah mermer çeşitleri üretmekte ve iyi şekilde sunumlarını gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin en büyük mermer devleri arasında yer alan ve her zaman için de bu yerini en yükseklere taşıyacak olan Eymer birçok örnek projeye de imzasını atmıştır.

En kaliteli siyah mermer ürünleri ve yüzlerce farklı çeşit mermeri ile Taksim Turkcell mağazası, Demsa kandilli konakları ve Palivor çiftliği örnek olarak görülebilecek onlarca yerden sadece birkaçıdır. Yüksek kalite, özenli işçilik ve her zaman için müşteri memnuniyeti sağlayan Eymer sizlerin de çözüm ortağı olacak. Kaliteli ve estetik çözümler için hemen eymer.com adresini ziyaret edebilir ve Eymer dünyasını daha yakından inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evinize, İş Yerinize Siyah Traverten ile Farklılık Katın! başlıklı makalemizde Eskitme traverten ve siyah traverten hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir