Silver Traverten Çeşitleri Yapılara Ayrıcalık Katıyor

Silver Traverten Çeşitleri Yapılara Ayrıcalık Katıyor

      Silver Traverten yapıların dış mekânlarında ve iç mekânlarında kullanılan oldukça işlevsel ve görsel açıdan da son derece estetik yapı malzemelerdir. Yapıların kalite değerlerini arttıracak ve uzun ömürlü yapısı sayesinde de hiçbir şekilde eskime, yıpranma göstermeyecek olan Silver Traverten birçok açıdan fayda sağlamakta ve yapılar için olmazsa olmaz özellikler oluşturmaktadır. Görünümü, kalitesi, işlevselliği ile her zaman için ilk sırada tercih edilecek olan bu yapı malzemesi Eymer güvencesi ve kalitesi ile üretilerek Türkiye’den dünyanın dört bir yanına gönderilmektedir.

silver-traverten-patlatma-standart

Türkiye’nin en büyük mermer ve taş üreticisi olan Eymer sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada da oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Üretiminin dörtte üçlük kısmını ihraç eden ve ülke ekonomisine çok büyük katkı sağlayan Eymer tamamen yerli bir girişimdir. Başarılı yönetim politikası ile 30 yıldır liderliğini koruyan ve bu başarısını her geçen gün arttıran Eymer yapıların vazgeçilmez bileşenlerini sunarak her yapının işlevsel, estetik ve kaliteli bir hal almasını sağlamaktadır.

Gümüş renkli (Silver) traverten çeşitleri ile her yapı için özel işlemler sunan Eymer uzun ömürlü ve sağlıklı ürünleri kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Hazır tasarımlarda onlarca ürün olduğu gibi aynı zamanda proje bazlı şekilde özel tasarımlar da gerçekleştirilmekte ve yapının görselinin en iyi şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Tamamen yapı özelliklerine ve kişilerin beğenilerine göre birbirinden farklı Silver Traverten üretilmektedir.

  • Eskitme Silver Traverten
  • Patlatma Silver Traverten
  • Patlatma ve eskitme Silver traverten
  • Silver Traverten mozaik
  • Özel tasarım Silver Traverten

Her Yapının Eymer Kalitesine İhtiyacı Var

Her yapı için ayrı şekillerde tasarlanan ve yapıya özgü şekilde uygulanan bu traverten çeşitleri ömürlük kullanımlar sunacak ve hiçbir şekilde eskime, yıpranma ve işlevini kaybetme gibi durumlar göstermeyecektir. Eymer kalitesi ve güvencesi ile yapılara uygulanacak olan bu harika yapı malzemeleri hem ülkemizde hem de dünyada en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Yüzlerce uygulama alanlarından; Taksim Turkcell mağazası, Demsa Kandilli konakları ve Palivor Çiftliği örnek olarak gösterilebilir.

En kaliteli Silver traverten ürünleri ile piyasasına yön veren ve ülkemizde de en çok tercih edilen firmalardan olan Eymer yüksek işçilik kalitesi, hızlı hizmet, değerli ürünler ve en uygun fiyat avantajlarını da sunarak her yapının güvenli, estetik ve kaliteli görünmesini sağlamaktadır. Sizler de bu kalite değerlerine sahip olan ve Eymer farkını yaşamak için eymer.com adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mekân Tasarımında Mermerin Büyüsünü Keşfedin başlıklı makalemizde silver traverten hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir