Noche Traverten İle Yapıların Değerleri Yükseliyor

Noche Traverten İle Yapıların Değerleri Yükseliyor

noche-traverten-ozel-tasarim-patlatma-eskitme-export1

 

Noche traverten ile yapılar bambaşka görünümlere kavuşurken aynı zamanda kalite değerleri artmakta ve daha uzun ömürlü bir yapı halini almaktadır. Hem iç mekanlar için hem de dış mekanlar için uygulanabilen Noche traverten son derece yüksek kaliteli bir yapı malzemesidir. Uygulama sonrasında onlarca yıl sorunsuz kullanılabilir ve hiçbir şekilde eskime, yıpranma ve görünüm kaybetme gibi sorunlar oluşturmaz. Yüksek kalite ve görsellik sunan Noche traverten yapıların duvarlarına estetik görünümleri kazandıracak ve yapılar için vazgeçilmez değerler sunacaktır.

Tabi ki yapı elemanlarının üretimi ve uygulamaları da son derece önemli olmaktadır. 30 yılı aşkın süredir dünya piyasasında yer alan ve ülkemizin de gurur kaynağı olan Eymer birbirinden farklı tasarımlarda ve çeşitlerde Noche traverten çeşitlerini yapılarla buluşturmaktadır. Sıradan duvar kaplamaları yerine tercih edilecek olan ve son derece de yüksek değer oluşturacak Noche traverten tüm yaşam alanlarına uygulanabilir. Her açında farklılık yaratacak ve kullanıcısına şıklığı, kaliteyi bir arada sunacak olan Noche travertenler hazır tasarımlarda bulunduğu gibi aynı zamanda projeye özgü şekilde özel tasarımlar ile de üretilmektedir.

Eymer Her Yapı İçin Özel Tasarımlar Sunuyor

Noche traverten çeşitleri birçok farklı özellikte ve görsellikte oluşturulmuştur. Yapıların ihtiyaç duyduğu şekiller, tasarımlar ve renklere göre oluşturacak olan bu travertenler her zaman için en ideal seçimler olacak ve her yapı için özel bir tasarım örneği oluşturacaktır. Eymer bünyesinde bulunan yüzlerce traverten çeşidinden bazısı şu şekillerde olmaktadır;

  • Eskitme Noche Traverten
  • Patlatma Noche Traverten
  • Eskitme ve patlatma Noche Traverten
  • Özel tasarım Noche Traverten
  • Mozaik Noche Traverten
  • Projeler için özel üretilecek Noche Traverten

Her yapı için özel olarak tasarlanan ve en kaliteli şekilde uygulanan bu yapı elamanları giderek dünyanın her yerinde yaygınlaşmakta ve yapılarında farklılık isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır. Hem ülkemizde hem de dünyada birçok yapıda noche traverten çeşitlerini uygulayan Eymer her zaman için tam not almış ve başarılı bir şekilde bu uygulamaları gerçekleştirmiştir. Binlerce uygulama alanlarından sadece Palivor çiftliği, Demsa Kandilli konakları ve İstiklal Caddesi Turkcell mağazası gösterilebilir. Bu yapılar ve daha binlerce yapı Eymer kalitesi ve estetiği ile buluşarak ayrıcalığın tadını yaşamakta.

En kaliteli noche traverten ürünleri en uygun fiyat avantajları ile sadece Eymer tarafından sizlere sunulacaktır. Yüksek kalite sunacak harika estetik tasarımlar oluşturacak ve yapılara bambaşka görsellikler katacak olan Eymer aynı zamanda fiyatları ile de sizleri şaşkınlığa uğratacak. Sizler de bu şaşkınlığı yaşamak ve binlerce kaliteli ürünler karşılaşmak için eymer.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Noche Traverten ile Son Moda Dekorasyonları Yakalayın! başlıklı makalemizde noche traverten, traverten ve traverten mermer hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir