Mekânlarda Beyaz Mermer Kullanım Alanları

Mekânlarda Beyaz Mermer Kullanım Alanları

aa1c659af0dcecf6423243a35d9f2559

Dünya üzerinde olduğu kadar Türkiye’de de mermer, klasik olsun modern olsun her tarz yapılarda sıklıkla kullanılan bir yapı malzemesidir. Mermer çeşitleri, özel yaşam alanlarından kamusal binalara, otellerden hava limanlarına kadar yoğun bir biçimde kullanılır.

Beyaz mermer özellikle asil duruşu ve zarafeti ile lüks mekânlarda karşımıza çıkar. Beyaz mermer her türlü yapı malzemesi ile de doğal bir şekilde kaynaşmaktadır. Mermerin beyaz rengi ve pürüzsüz yüzeyi aydınlık ve ferah mekânlar sağlar.

Son dönemlerde farklı mermer renkleri tasarımlarda etkisini gösterse de klasik beyaz mermer dekorasyonlarda her zaman ayrı bir yer işgal etmektedir. Sadece banyo veya mutfaklar ile kullanımı sınırlı olmayan beyaz mermer çeşitleri evler kadar iş alanlarının dekorasyonunda da temel malzeme olarak kullanılır.

Eymer Doğaltaş’dan Farklı Beyaz Mermer Çeşitleri

Eymer Doğaltaş, beyaz mermer ürünlerinde birbirinden farklı modeller sunmaktadır. Eskitme, patinato, patlatma veya hem patlatma hem de eskitme bir arada kullanılması ile farklı ürünleri bulunmaktadır. Firmamız bu ürünleri yanı sıra özel tasarım ürünler ile de müşteri taleplerine cevap vermektedir.

Eymer Doğaltaş olarak asil ve prestij beyaz mermer ürünleri çeşitlerimiz ile ulusal ve uluslararası pazarda lider konumundayız. Eymer olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en doğru ve kaliteli ürünler ile yanıt verme amacı ile iş yapmaktayız.

Dekorasyonlarda mermer kaplama alanında beş yüzden fazla ölçü kalıbına sahip olan firmamız 40.000 metrekarelik fabrikası ile üretim yapmaktadır. Eymer iç mekânların gözde yapı malzemesi olan beyaz mermer ürünlerinde farklı çeşitler de yaparak dekorasyonlarda birbirinden şık tasarımlar sunmaktayız.

Eymer Doğaltaş İle Beyaz Mermer Asilliği Elde Edebilirsiniz

Eymer Doğaltaş olarak firmamız köklü geçmişi ile yüzde yüz bir Türk firması olarak sektörde adından söz ettirmiş bir firmadır. Sektörde European Conformity (CE) belgesi ile çalışan firmamız mermer tasarımı konusunda haklı liderliğini sürdürmektedir.

Sürekli kendini yenileyen firmamız, iç veya dış tasarımlarda farklı ürünler ile dekoratörlere farklı bakış açıları sunmaktayız. Klasik beyaz mermer alanında her sektörde arana bir firma konumundayız. Yüksek kaliteli üretimimiz ve uzman personelimiz ile etik değerlere bağlılığımız farkımızı gösteren birkaç unsurdur.

Küçük bir atölyeden dev bir firmaya dönüşen Eymer olarak adımızdan gururla söz ettirdiğimiz dev projelere de imza attık. Teknolojiyi iyi hizmet ve kaliteli ürün ile harmanlayarak müşterilerimize standartlar dışında ürünler sunuyoruz. Eymer Doğaltaş olarak ile zevkinizi ve tarzınızı rahatlıkla özel tasarım beyaz mermer çeşitleri ürünlerimiz ile gösterebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Mermer İle Yapılar Daha Şık Daha Gösterişli başlıklı makalemizde beyaz mermer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir