Beyaz Mermer İle Yapılar Daha Şık Daha Gösterişli

Beyaz Mermer İle Yapılar Daha Şık Daha Gösterişli

download

Beyaz mermer her zaman için yapıların ferah, sade, şık ve kaliteli olmasını sağlayacaktır. Mermer ürünleri yapılara ağır bir görünüm kazanmasını sağlarken aynı zamanda görsel açıdan da son derece estetik görünmesini sağlamaktadır. Uygulama alanları oldukça geniş olan beyaz mermer ve mermer çeşitleri her yapıya ayrı bir hava katarak kullanıcılarına kaliteli yaşam alanları sunmaktadır. Birçok açıdan farklılık sunacak ve hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda tercih edilecek olan beyaz mermer Eymer farklı ve kalitesi ile daha da farklı bir boyut kazanmaktadır.

Eymer 30 yılı aşkın süredir ülkemizde mermer ve doğal taş üretiminde hizmet veren ve dünyada hatırı sayılır bir konum edinen profesyonel bir işletmedir. Yüzlerce çalışanı, yıllık tonlarca üretimi, birden fazla üretim alanı ve geniş bir hizmet ağı ile dünyanın dört bir tarafına ürünlerini pazarlamaktadır. Türkiye’nin en büyük doğal taş ve mermer fabrikası olan Eymer aynı zamanda Türkiye’nin dünyadaki gururu olmaktadır. Yıllık üretim hacmi ile ülke ekonomisine büyük katkılar sunan Eymer iç pazarda ve dış pazarda en çok tercih edilen firmalardan biri olmaktadır.

Beyaz mermer çeşitleri Eymer tasarımları ile birçok farklı özgün model içermektedir. Hazır tasarımlar bulunduğu gibi Eymer aynı zamanda projelere özgü yeni tasarımlarla beyaz mermer üretimi de gerçekleştirmektedir. Eymer tarafından üretilmiş ve dünyada en fazla tercih edilmiş olan beyaz mermer çeşitleri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Eskitme beyaz mermer
  • Patinato beyaz mermer
  • Patlatma beyaz mermer
  • Patlatma ve eskitme beyaz mermer
  • Beyaz mermer özel tasarımlar
  • Eskitme mozaik beyaz mermer

Eymer’in Beyaz Mermeri Gözlerinizi Kamaştıracak

Her yapının karakteristik özelliklerine göre tasarlanacak olan beyaz mermer çeşitleri hem ülkemizde hem de dünyada birçok farklı mekan için kullanılmıştır. Eymer uygulamaları ile yapılara farklı bir hava gelirken aynı zamanda yapının kalite değerleri de oldukça yükselmektedir. Eymer tarafından uygulanan binlerce alandan bazılar; İstiklal Caddesinde bulunan Turkcell binası, Palivor Çiftliği ve Demsa Kandilli Konakları örnek olarak gösterilebilir.

Prestij beyaz mermer ürünleri ve diğer tüm mermer çeşitleri Eymer kalitesi ve güvencesi ile uygulandığı gibi aynı zamanda bu ürünler en uygun fiyat garantisi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kalite değerlerini en yükseğe taşıyan Eymer bir de uygun fiyatlar sunarak en avantajlı alışverişlerin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Hızlı teslimat, özenli çalışma, kaliteli ürünler ve daha birçok farklı hizmeti ile Eymer yapılarınızın değerlerine değer katacak. Siz de yapılarınızı Eymer kalitesi ile bezemek için eymer.com adresine giriş yapabilir ve bu fırsatları bizzat yerinde inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İçinizi Ferahlatan Zarif Sadelik: Beyaz Mermer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir