Noche Traverten ile Son Moda Dekorasyonları Yakalayın!

Noche Traverten ile Son Moda Dekorasyonları Yakalayın!

Doğaltaşların Mucizesine Siz de Şahit Olun

Kalsiyum bikarbonatlı yeraltı suları birikir ve bünyesindeki kalsiyum karbonatı çöker. Böylelikle doğanın mucizelerinden biri olan traverten oluşur.  Bu travertenlerin hatları adeta bir yastık gibi yumuşacıktır. Genellikle sıcak su kaynaklarının bulunduğu bölgeler traverten oluşumuna daha elverişlidir. Cennet ülkemiz, birçok doğa güzelliğini barındırdığı gibi bu doğa harikasını da barındırmaktadır. Denizli Pamukkale’deki travertenler bunun en büyük ve en güzel örneğidir.noche-traverten-patlatma-11

Traverten, mermer ile kullanılarak yapı malzemesi olarak kullanılır. Denizli, Burdur, Mersin, Sivas gibi illerimizde traverten ocakları bulunur. Çıkarılan traverten mermer ile kullanılarak birçok alanda kullanılır. Fabrikalarda işlenen bu yapı malzemeleri hem iç pazarda satışa sunulurken, büyük bir kısmı da ihraç ederek ülke dış ticaretine katkıda bulunulur.

Peki, bizler traverteni nasıl kullanacağız? Dekorasyon için yapı malzemesi olarak kullanabileceğimiz birçok mermer çeşidi bulunmakta. Bunlardan biri de noche traverten. Noche traverten çeşitleri arasında; noche traverten eskitme, noche traverten patlatma, noche traverten patlatma & eskitme, noche traverten özel tasarım, noche traverten mozaik ve noche traverten proje ürünleri yer alıyor. Noche traverten, duvar kaplama için en çok tercih edilen çeşitlerden biridir. Binanızın iç ve dış kaplamasını traverten ile yapabilirsiniz. Camlarınızın önünde de traverten mermer kullanabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda çok moda olan nişler için de traverten kullanımı çok yaygın. Salonunuzu ya da diğer yaşam alanlarınızı doğaltaşların mucizesi ile farklılaştırıp, özgünleştirebilirsiniz. Çok beğenileceğinden eminiz. Ofisiniz için de traverten duvar kaplaması kullanarak daha kaliteli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Düz duvar görünümdense, kaplama duvar daha şık duracaktır.

30 yıla yakın süredir bu piyasanın içerisinde yer alan Eymer Mermer, başarısı ile göze çarpıyor. Hem iç piyasa da hem de dış piyasada, mermer alanında zirveye oynuyor ve asla kaliteden taviz vermiyor. Eğer siz de mermer tercihinizi Eymer Mermer’den yana yapmak isterseniz sizlere bir tıklama kadar yakınız. Web sayfamızı ziyaret ederek mermer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Göz zevkinize ve ruhunuza en uygun traverten mermer web sayfamızda olacaktır.

Bir önceki yazımız olan En Popüler Mermer Çeşitleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Noche Traverten mermer, noche traverten mozaik mermer ve Noche Treverten mermer çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir