Mekân Tasarımında Mermerin Büyüsünü Keşfedin

Mekân Tasarımında Mermerin Büyüsünü Keşfedin

Tarih boyunca mimaride kullanılan malzemeler mekânların dokusunu yansıtmış ve her doku farklı etkiler yaratmıştır. Mermer tarihi yapılarda kullanılmış etkileyici dokusu ile her çağda insanları etkilemiştir. Günümüzde mermer yenilikçi tasarımlarında oldukça popüler bir yapı malzemesidir. Doğaltaş kullanımının tüm dünyada popüler olması mekan tasarımlarında mermer kullanımını arttırmıştır.

Yenilikçi tasarımlarda kullanılan mermer çeşitleri arasında yer alan Silver Traverten mermer renk tonu ve etkileyici estetiği ile öne çıkan mermer çeşitleri arasında yer almaktadır. Silver traverten mermerin sağlam yapısı ve zamana meydan okuyan görselliği tüm yaşam alanlarında tercih edilmesini sağlamaktadır. İç ve dış mekân tasarımlarında kullanılan silver traverten mermer oluşumundaki özel etkileşimler ile farklı renk ve dokuya sahiptir.

Silver Traverten Mermer Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

silver-traverten-eskitme-standartTüm mekân tasarımlarında duvar, zemin, dekoratif alan, balkon ve bahçe gibi alanlarda, farklı tarzlara hitap eden Silver traverten mermer çeşitleri kullanılmaktadır. Günümüzde en moda olan mermer çeşitleri arasında yer alan silver traverten mermer özel renk tonu ile tüm mekânlarda etkileyici bir hava yaratır.

Silver traverten mermer çeşitlerini evlerinizde, iş yerlerinizde istediğiniz alanlarda kullanarak yaşam alanlarınızı etkileyici dokusu ile güzelleştirmesini sağlayabilirsiniz. Sağlam bir yapı malzemesi uzun yıllar kullanabileceğiniz silver traverten mermerin modası hiç geçmeyecek bir tarzı vardır. Yumuşak renklerle uyumlu tasarımlar yapıldığında rahatlatıcı mekan tasarımlarına olanak sağlar.

Eskitme Silver Traverten Mermer İle Yenilikçi Tasarımlar

Mekân tasarımlarının gözde malzemesi mermer çeşitlerinde eskitme silver traverten mermer öze çıkanlar arasında yer alıyor. Silver traverten mermeri özel kılan renk tonu ve dokusundaki özel etki. Kullanıldığı mekânda etkileyici ve doğal bir hava yaratan silver traverten mermer dış etkenlere karşı da oldukça sağlam.

Eskitme silver traverten mermer özellikle zemin kaplamalarında tercih edilirken zemin yapısını mekâna doğrudan yansıtıyor. Patlatma, mozaik, patlatma-eskitme çeşitleri ile farklı seçenekler sunan silver traverten mermer doğal görünümü ile her alanda rahatlıkla kullanılabilir.  Eskitme Silver traverten modelleri özel tasarımları ile modern mekânlarda tercih edilen mermer çeşitleri arasında alternatif ve özel bir seçenek sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Traverten çeşitleri nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir