Evinize, İş Yerinize Siyah Traverten ile Farklılık Katın!

Evinize, İş Yerinize Siyah Traverten ile Farklılık Katın!

Doğaltaşların Sağlıklı Elleri Dekorasyonunuza Dokunsun

Hep sıkılmadınız mı ayrı dekorasyonlardan… Herkesin aynı evi, ofisi aynı tip oldu… Biraz yeniliğe ne dersiniz? Siyah traverten ile alanlarınızı farklılaştırın. Birçok alanda doğaltaşların kullanıldığını görüyoruz. Hayatımızın çoğu alanında mermerler de bulunmakta… Unutmayın, mermer her zaman sağlıklı bir seçenektir. Mermer çeşitleri arasında siyah traverten mermeri seçmeye ne dersiniz?siyah-mermer-honlu-eymer-1100x825

Son zamanlarda büyük bir dekorasyon çılgınlığı var. Televizyonlarda iç mimarlar insanların evlerini dekore ediyor. Bu durum ev dekorasyonuna olan ilgiyi kaçınılmaz olarak daha da arttırdı. Herkesin evi tek tipken, sizin eviniz neden bambaşka, diğerinden daha özgün olmasın? Salonlarınıza, oturma odalarınıza niş yaptırarak, siyah traverten ile de kaplayarak farklılık yaratabilirsiniz. Hatta bir de raf yaptırıp, ışıklandırma ile desteklerseniz çok farklı bir atmosfer yaratmış olacaksınız. Dilerseniz bir duvarınızı komple traverten ile kaplayarak daha otantik bir ortam edinebilirsiniz. Bir de aksesuarlar, biblolar, tablolar ile desteklediniz mi, bu iş tamamdır. Bunların yanı sıra, dış cephe kaplamaları için de siyah traverten kullanılabilir. Eskitme traverten de sizin için iyi bir seçenek olabilir. Farklılık yaratarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Eymer Mermer’in Turkcell binasına mermer kaplama yaptığınızdan haberiniz var mıydı? Daha birçok başarılı işin altına imzasını atan Eymer Mermer, Türkiye ile sınırlı kalmayıp, dünya ticaretinde de boy gösteriyor. Böylesine kalite kokan bir markanın ürünlerini muhakkak denemelisiniz. Sizi özel hissettirecek dekorasyonlardan mahrum kalmayın. Hayatınıza Eymer Mermer ile kalite katın.

Gel gelelim, kaliteli, dayanıklı, estetik traverten mermeri nereden bulacağız? Sorunun cevabı çok basit: Eymer Mermer. 30 yıla yakın süredir piyasada kendini gösteren, gün geçtikçe de yükselen Eymer Mermer’in doğaltaş ocaklarından mermerleri çıkarıp en kaliteli şekilde işlediğine kefil olabiliriz. Eğer evinizde ya da iş yerinizde farklılığa ihtiyacınız varsa, Eymer Mermer’i tercih edebilirsiniz. Asla pişman olmayacağınızdan, mutlu olacağınızdan eminiz. Web sayfamızı ziyaret ederek, sizin için en uygun olan mermeri bulabilirsiniz. Siz bize ulaştıktan sonra gerisi kolay! Size yalnızca bir tık kadar uzağız.

Bir önceki yazımız olan Mermerin Büyüsünü Mimariye Taşıyan Siyah Mermer İle Tanışın başlıklı makalemizde siyah mermer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir