En Popüler Mermer Çeşitleri Nelerdir?

En Popüler Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde yenilikçi mekân tasarımlarında kullanılan traverten mermer çeşitleri farklı seçenekler sunmaktadır. Tercih edebileceğiniz traverten mermer çeşitleri arasında Noche traverten mermer iç ve dış mekânlarda kullanılan oldukça popüler bir malzemedir. Tüm dünyada modern mimari tasarımlarda yükselişe geçen mermer kullanımı içinde traverten mermer tasarımların ayrı bir yeri vardır.

Mekân tasarımlarında son yıllarda antik bir görünüm ve modern görünümün birleştiği tasarımlar popüler olmuştur.  Özellikle eski görünümlü modern yapılar yükselişe geçmiştir. Farklı yapılarda özel tasarımlarda kullanılan traverten mermer çeşitleri ev ve iş yerlerindeki dekoratif tasarımlarda da modayı yakalayabileceğiniz seçenekler sunar. Tarih boyu etkileyici ve estetik yapıların vazgeçilmez malzemesi olan mermerin büyüsünü Noche traverten mermer tasarımlarda görmekteyiz.

Modern Mekân Tasarımlarında Noche Traverten Mermer Çeşitleri noche-traverten-eskitme-export1

Yaşam alanlarımızın hem modern olmasını hem de rahat bir hava vermesini isteriz. Modern mekân tasarımlarında kullanılan Noche Treverten mermer çeşitleri modern, estetik bir görünümü ve rahat bir mekân havasını yaratmaktadır. Bu nedenle modern mekân tasarımlarında bu etkileyici mermer çeşidini sıklıkla görmekteyiz.

Noche traverten mermer çeşitleri arasında eskitme, patlatma, mozaik, patlatma-eskitme gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Özel tasarım noche traverten mermer tercih ederek size özel tarzlar da yaratabilirsiniz. Sadece iç mekânlarda değil dış mekânlarda rahatlıkla noche traverten mermer kullanılabilir.

Noche Trverten Mozaik Mermer İle Doğal ve Çekici Mekânlar

Noche traverten mermer ile mekânın çekiciliğini arttırmak mümkündür. Minimal bir hava veren noche traverten mozaik mermer ile sosyal alanlarda etkileyici bir hava yaratılabilmektedir. Mekânın değerini arttıran etkisi ile cafeler, restoranlar gibi alanlarda tercih edilmektedir. Bir mekânı yenilemek için oldukça iyi bir alternatif olan noche traverten doğal ve etkileyici bir hava yaratır.

Dekratif alanlarda renk aralığı ve yapısı ile özel bir etki yaratır. Farklı tarzların oluşturulmasına olanak sağlayan uyumlu bir malzemedir. Son yıllarda lüks mekânların da ilk tercihi olan noche traverten mermer evlerin çeşitli alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Dışarıda görüp etkilendiğiniz dekoratif alanlara noche traverten mermer çeşitleri ile yaşam alanlarınızda da sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mekân Tasarımlarında Mermer Nerelerde Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde beyaz mermer, Noche Traverten mermer ve siyah mermer hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir