Traverten Mermer Modelleri ile Yenilikçi Tasarımlar

Traverten Mermer Modelleri ile Yenilikçi Tasarımlar

Çağlar boyu mimaride estetik güzelliği ve dayanıklılığı öne çıkan bir malzeme olan mermer günümüzde yenilikçi tasarımlarda farklı modelleri ile kullanılıyor. Beyaz mermer, traverten mermer, siyah mermer gibi mermer çeşitleri farklı mekânlarda yeni tarzlar yaratmanızı sağlıyor. Yenilikçi tasarımlarda popüler olan Light Traverten gibi özel mermer çeşitleri iç ve dış mekânlarda yeni tasarımlar yaratıyor.

Traverten mermer oluşumu özel olan bir doğal taş olduğundan popüler bir mermer çeşididir. Traverten mermer üzerine honlama, patlatma, mozaik, eskitme gibi uygulamalar yapılarak yenilikçi modeller elde edilmektedir.  Günümüzde kamusal alanlarda da sıkça karşımıza çıkan yenilikçi mermer tasarımlar ülkemizin z doğal taş zenginliğini göstermektedir.url

Noche Mermer Ev İç Mekân Ve Dış Mekan Tasarımlarında Nerelerde Kullanılır?

Alışılmış bir kanı vardır mermer banyo ve mutfaklarda kullanılan bir malzeme olarak görülür. Oysa mermer tüm dünyada yenilikçi iç mekan ve dış mekan tasarımlarda kullanılan özel bir malzemedir. Evinizin duvarlarında, zeminde, bahçede, balkonda birçok farklı alanda mermer kullanarak tarz yaratan tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Ülkemizde ve dünyada mermer sektörünün öncü ismi Eymer yenilikçi mermer modellerini görebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Noche mermer gibi farklı mermer modelleri ile duvarlarınızda eskitme bir görünüm elde edebilirsiniz. Tarihi ve modern görünümü bir arada yakalayabileceğiniz özel mermer tasarımlarına Eymer farkı ile ulaşmanız mümkün.

Siyah Mermer Kullanılarak Yaratılan Özel Mekân Tasarımları

Siyah mermer günümüzde lüks otellerden iş yerlerine kadar birçok alanda asil bir görüntü yaratan tasarımlarla kullanılmaktadır. Evinizde, ofisinizde siyah mermer kullanarak özel bir görüntü elde edebilirsiniz. Mermer konusunda uzman olan Eymer siyah mermer modellerinde çok özel tasarımlar sunmaktadır. Ülkemizin doğaltaş kaynaklarını tüm dünyaya tanıtan bir firma olan Eymer yaşam alanlarınızda fark yaratacak mermer tasarımları yaratmaktadır.

Mermerin estetik görünümün yanında dayanıklı ve uzun ömürlü olması kullanım için tercih sebebidir. Mermer ile tasarlayacağınız yaşam alanlarınız hem şık bir görünüme sahip olur hem de uzun yıllar modası geçmeden kullanabilirsiniz. Mermer tasarımlar için dünyanın en önemli mermer tasarımlarına imza atan Eymer doğru adres olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Light Traverten İle Gün Işığı Evinize Gelsin başlıklı makalemizde light traverten hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir