Light Traverten İle Gün Işığı Evinize Gelsin

Light Traverten İle Gün Işığı Evinize Gelsin

Doğal taş döşemede birçok seçenek düşünülebilir. Doğanın milyonlarca yılda ürettiği onlarca renk skalasından özellikle travertene en çok yakışanı da açık renklerdir diye düşünüyoruz. Bu görüşümüzün ispatı muhteşem güzellikteki Pamukkale travertenleridir bizce.

Pamukkale travertenleri artık onu görmek isteyen ziyaretçilerin akınlarından korunmak için daha sıkı korunuyor. Ancak travertenlerin bu eşsiz ve büyüleyici güzelliğini yaşadığınız mekânlarda görebilir, hissedebilir, doğallığından yararlanabilirsiniz.

Nasıl mı? Anadolu’ nun çok kaliteli doğal taş yataklarından çıkarılan ve Eymer’ in üstün teknolojisi ile işlenen light traverten döşemelerini eviniz, bahçeniz, işyeriniz ve siteleriniz için hazırlanmasını isteyerek. Light traverten proje ürünleri bu anlamda Eymer markasının da bir nevi yüz akı niteliğinde. Çünkü özel doğal taş işleme teknikleri sayesinde ve birçok iyi tekniğin birleşimi kullanılarak istediğiniz alana uygun, muhteşem güzellikte bir dekorasyon yaratılabiliyor.

Mekânların Ruhunu Light Traverten İle Ölümsüzleştirin

Light travertenin diğer döşeme doğal taşlardan farkı hem renginin sadeliği hem yansıttığı ışığın gücü. Mekânlarda adeta bir gün ışığı etkisi light-traverten-patinato-3yaratıyor. Göz alıcı, parlak ve asil duruyor. Düşünsenize, light traverten döşenmiş bir banyoda kendinizi Pamukkale’nin doğal ortamında gibi hissettiğinizi. Hem dinlendirici, hem de keyif verici.

Evinizde adeta huzur köşeleri yaratabilirsiniz light traverten ile. Salonun tek bir duvarında tercih ettiğinizde, çok özel bir hava katacaktır evinizin iç dekorasyonuna. Light travertenin bir diğer güzel yanı ise, masa, sehpa, bahçe masası gibi mobilyaların üzerinde de tercih edilmesi. Böylelikle çok şık, temizlemesi çok kolay, uzun yıllar dayanıklı ve göz kamaştırıcı bahçe mobilyalarına sahip olabilirsiniz.

Mekânlarınızda ve yaşam alanlarınızda hem klasik hem de çok modern, antik çağlardan kalmış gibi, ama tam da bugünü yansıta ve yarına daima kalacak olan çizgiler oluşturabilirsiniz onunla. Özellikle, patlatma, eskitme ve özel tasarım tekniklerinin kullanıldığı light traverten dış cephe döşemelerinde elde edeceğiniz sonuçlar, başka hiçbir yapı malzemesi ve hatta hiçbir doğal taş ile kıyaslanamayacak nitelikte. Light renkler aynı zamanda çok da işlevsel çünkü her şey ile uyumlu.

Bir önceki yazımız olan Traverten çeşitleri nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir