Mermer seçimi yaparken doğru firma ile çalışın

Mermer seçimi yaparken doğru firma ile çalışın

Hayatımızın her aşamasında olduğu gibi mermer seçimi yaparken de neden doğru firma ile çalışmayalım ki. Mermer deyip geçmeyelim. Sonuçta gömlek almıyorsunuz. Alacağınız mermeri yıllarca kullanmak için alacaksınız ve bu işi yapan onlarca mermer firmalarından en doğru olanı seçmek zorundasınız. Mermer seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç tane faktör var. Bunları sıralarsak; Üzerinde yüzey boşluklarının olmamasına dikkat edilmesi gelir. Cilası da önemli bir noktadır ve bunu yüzey parlaklığından anlamak mümkündür. Düzgün bir şekilde kesilmiş olması ve çatlak bulunmaması da önemlidir. Kullanım amacına ve yerine göre uygun rengin seçilmesi de büyük önem taşımaktadır. Bu nedenlerden dolayı satın almadan önce numune talep edilmelidir. Yukarıda yazdıklarımız mermer seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenleri yazdık.

light-travertine-brushed-face-7

Doğru Mermer Seçimi Doğru Firmayla Başlar

En az seçtiğiniz mermerin kalitesi kadar önemli olan başka bir konuda mermeri aldığınız işletmenin kalitesidir.  Sektördeki deneyimi müşteriler ile iletişimi ve almış olduğunuz ürünleri teslim ederken taahhüt ettikleri ürünü değişiklik olmadan zamanında teslim edip etmedikleri de önelidir. Mermer ve doğal taş sektörünün öncülerinden olan Eymer yılların verdiği tecrübe ile müşteri odaklı politikaları ve kaliteden ödün vermeyen yapısı ile sizlere hizmet vermektedir. Uzun yıllar boyunca seçtiğiniz ürününüzü kullanmak ve evinize değer katmak istiyorsanız. Eymer sizin ve kaplama yapacağınız yeriniz için doğru tercih olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mermer nedir, döşemesi nasıl yapılır? başlıklı makalemizde Mermer döşeme ve Mermer kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir