Dış Mekânda Traverten Kullanımı

Dış Mekânda Traverten Kullanımı

301

Apartman dairelerinin sıkıcılığından bunalan herkesin hayalinde bir bahçeli eve taşınmak vardır. Neden olmasın ki. Yeşilin her bir tonunun olduğu rengârenk çiçeklerin olduğu bir bahçe birde bahçenin her bir köşesi travertenlerle kaplanmış olursa mükemmel olur. Birde bahar geldin mi bahçenin tadını çıkarmak farklı olur. Yaz geldiği zaman insanlar kendini bahçeye atmak ister.  Bahçenin keyfini çıkarmak için ise bahçenizin dekorasyonun iyi yapılması gelmektedir. Her bir köşesi, her bir alanı ince ince planlanmalıdır. Birde doğallık çok önemlidir bahçede ve ya evinizin dış cephesinde. Sizde doğallık arıyorsanız size önerimiz evinizin dış mekânlarında Traverten kullanmanızdır. Tüm iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilen, sıcak ve kendine özgü desenleriyle tasarımcılara ilham kaynağı olan muhteşem yapı malzemesidir traverten. Travertenin özgünlüğü ve taklit edilemez renk geçişleri doğada ve onun doğal oluşumunda saklıdır. Her dönemin vazgeçilmezi olan ve yıllandıkça güzelleşen traverten ekolojik yapılarla mükemmel bir uyum sağlıyor, bulunduğu mekana doğal ışıltı katmaya devam ediyor.

Mermer ve doğal taş sektörünün öncülerinden olan Eymer yılların verdiği tecrübe ile müşteri odaklı politikaları ve kaliteden ödün vermeyen yapısı ile sizlere hizmet vermektedir. Eymer olarak hayalinizdeki eve veya bahçeye sahip olabilmeniz için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu bilmeniz isteriz. 510 değişik kesim ile hizmetindeyiz. Tek yapmanız gereken hayal kurmak ve hayallerinizi gerçekleştirmekten korkmamak

 

Travertenler gelen doğallık ve güzellik.

Burada vereceğimiz bileşenleri siz hayalinizdeki eve göre uyarlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki bahçe onlarca çeşit travertenlerimizden kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız hayal kurmak.

Doğal görüntüsü ile bahçe duvarlarınızda veya bina kaplamalarınızda, merdiven köşelerinde muhteşem bir görüntü sunacaktır. İster light isterse silver veya noche traverten beğeninize en uygun patlatma taşlarımız ile bahçenizin dış cepheleri birer sanat harikasına dönecektir.

Silver traverten eskitme Export veya noche eskitme standart Havuz Kenarı Zemin Döşemelerinde zevkinizi yanşatacaktır.

Bahçe zemin döşeme ve bahçe yürüme yollarınız için noche traverten eskiteme commersial veya yine noche traverten eskiteme 1, 2 set standart bahçenize farklı biz hava katacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mermer'in Kaliteli Olması Neden Önemlidir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir